Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranu
Neděle 26. června 2022 (06:13 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Rak
Adriana - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Erla

Fulltext
 

TRAVEL profi [ Časopis ]

TRAVEL PROFI

Díky TRAVEL profi se budete moci postupně seznámit se všemi turistickými oblastmi a regiony České republiky. TRAVEL profi poskytuje nejzajímavější informace pro turisty i zájemce o poznání všech krajů České republiky, turistických informačních kanceláří v České republice i o možnosti ubytování v jednotlivých turistických oblastech!

TRAVEL profi je odborný zpravodaj určený pro odborníky v oblasti cestovního ruchu a souvisejících služeb v České republice. Odebirají jej majitelé cestovních kanceláří, hotelů a hotelových společností, obecní, městské a krajské úrady. Určen je i pro profesní sdružení, organizace a instituce - informační střediska, bankovní a pojišťovací ústavy, ministerstva apod. Zpravodaj TRAVEL profi vychází měsíčně v průměrném nákladu 4 000 kusů.

Základní koncepcí zpravodaje je práce s informacemi z jednotlivých regionu České republiky, jejich propagace a napomáhání rozvoje domácího a aktivního cestovního ruchu. V obecné poloze se TRAVEL profi věnuje i problémům cestovního ruchu a napomáhá při hledání způsobu jejich řešení.

Majitelem zpravodaje TRAVEL profi je česke soukromé vydavatelství, které v současné době disponuje rozsáhlým informačním kapitálem o vývoji situace v oblasti cestovniho ruchu v jednotlivých regionech Čech a Moravy.

Vydavatelstvi TRAVEL profi spolupracuje s řadou instituci a organizací, které jsou pro oblast cestovniho ruchu významné. Patří mezi ně příslušná ministerstva, vládní i nevládní organizace. Úzce také spolupracuje s BVV, a.s. - organizatorem největší výstavy turistických možností v regionech - REGIONTOUR. Partnerskou společností je i umělecká agentura PRAGO ART PRODUCT, která se zabývá organizací kulturních programů v regionech.

Pokud budete mit zájem o jakékoliv další informace, obraťte se na nás prosím písemnou formou.

KONTAKTNÍ ADRESA:

TRAVEL profi
Horčičkova 546
749 00 Praha 4
Česko (CZ)

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ


Typ záznamu: Časopis
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 2, 25.10.2004 v 21:53 hodin
Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Svatý Jan Burian mlátí bez cepů.
Který svatý mlátí bez cepů? Svatý Jan Burian.
 
26.6.2001: Sněmovna nepřijala návrh Senátu a schválila vládní návrh zákona o transformaci státní Konsolidační banky na Českou konsolidační agenturu ve sněmovním znění.
26.6.2001: Sněmovna přehlasovala prezidenta Havla a schválila nový mediální zákon.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz